top of page

XICHTI

anebo Konec srandy (TV seriál)

Tak a tady už fakt přestává veškerá legrace! Útvar rychlého nasazení pro potlačování humoru (URYNAP) v čele s agentkou 𝛑 /čti Agentkou Pí/ má před sebou speciální zásahovou operaci pod krycím názvem Xichti. Jeho úkolem je vypátrat a eliminovat několik posledních zločinců, kteří svým nakažlivým smyslem pro humor představují bezpečnostní hrozbu pro ostatní váž(e)nou společnost.  

Xichti – tato patologická individua z pokrevní linie šašků, klaunů, komediantů a pierotů se vtípkům na svůj účet nebo na účet druhých jen těžko dokážou ubránit. Přitom k tomu, aby je smích přešel, postačí zásah znehybňujícím elektromagnetickým paralyzérem a následná injekční dávka anti-humorizačního séra do těla. Podaří se agentce 𝛑 Xichty zastavit nebo se nakažlivý humor bude společností dál nekontrolovaně šířit? 

Kde začínají Xichti, tam končí každá legrace.   

NÁZEV

XICHTI

TECHNOLOGIE

Hraný s animovanými prvky 

JAZYK

Čeština

SCÉNÁŘ/REŽIE

Adam Parma

ŽÁNR

akční komedie :)

STATUS

Ve vývoji

TRVÁNÍ

21 minut / epizoda

TYP

televizní seriál 

CÍLOVÁ SKUPINA

15+

PRODUKCE

FILM21 s.r.o.

VE VÝVOJI

XICHTI
VE VÝVOJI

hraný seriál s animovaný předěly

Všimli jste si, jak humoru stále více utahujeme opasky? Anebo je dnes srandy prostě míň? Člověk kolikrát neví, čemu se má smát anebo čemu se vůbec může smát! A taky aby si pořád dával pozor na jazyk. Nikdy totiž nevíte, kdo nebo koho byste mohli urazit.

Tak konec srandy! Abychom se z této neustálé nejistoty vyvlíkli a nemuseli si s ní lámat hlavu – co se ještě může a co už je za hranou – vyřešíme to v seriálu Xichti – jednou provždy. Humor, srandičky a vtípky postavíme za hranice zákona. A rázem je z toho tragikomická pátračka bondovského typu.  

2022

PŘIPOJTE SE K TÝMU :)

Než lidi přesvědčíme o tom, že svobodný humor je vlastně velice vážná věc, budeme nejspíš potřebovat natočit pilotní díl. Scénář už je téměř hotov. Ale do napsaných scén se nám budou hodit ještě další šašci, klauni, mimové a eskamotéři. Pokud patříš do takového klanu klaunů a měl bys chuť zahrát si v pilotním dílu seriálu, ozvi se nám

ZAPOJTE SE
bottom of page