top of page

UMÍME

Umíme... v našem týmu každý něco: kreslit, animovat, natáčet, střihat, barvit, zvučit, nahrávat, psát, režírovat, fotit, klíčovat. 

 

Intenzivně se věnujeme vývoji a výrobě původních televizních a filmových projektů. V našem týmu máme výtvarníky, animátory, scenáristy a režiséry, zvukaře, kameramany, střihače, fotografa a 2 produkční.

 

Pracujeme spolu na projektech pod jednou střechou, v jednom „ekosytému“. Nikdo z nás neumí všechno, každý z nás ale umí něco.

 

Všichni se stále učíme a dohromady už svedeme vytvořit třeba animovaný seriál nebo film do kin od A do Z. To znamená od prvního námětu až po výrobu a postprodukci pro televizi či kinosál.

 

Disponujeme vlastním postprodukčním zázemím, dabingovým studiem i kamerovou, zvukovou a světelnou technikou.

 

Spolupracujeme aktivně s desítkami známých i talentovaných herců po celé České republice. U náročnějších projektů tým rozšíříme na míru o další externí profesionály od filmu i animace.

 

Velmi dobře komunikujeme a projekty vždy dotáhneme až do konce. Na tvůrčí práci nás baví nejen výsledek, ale i tvůrčí proces, který naše profesní dovednosti a možnosti vždycky posouvá dopřed.

 

Vítáme náročnější projekty, které jsou pro nás další výzvou k posunu  a růstu.

 

Pracujeme v týmu, protože animované, televizní i filmové projekty jsou o týmové spolupráci.

 

Jsme otevření a chceme se dále učit i poznávat s dalšími televizními a filmovými tvůrci, proto jsme součástí APA (Asociace producentů v audiovizi), ASAF (Asociace animovaného filmu), ANOMALIA (animační dílny), televizních a animačních fór i festivalů (MIP TV, Cartoon forum, Anifilm, KVIFF, Finále Plzeň, CEE Animation,...)

NAŠE SLUŽBY: 

Nejspíš není filmová, televizní či audiovizuální činnost, kterou bychom již v minulosti v nějaké míře nerealizovali. Kromě původních tvůrčích projektů jsme za posledních 12 let vytvořili stovky audiovzuálních děl z nejrůznějších oborů desítky firem, státních, neziskových či vzdělávacích institucí. 

2D CHARAKTER DESIGN

Naši výtvarníci tvoří originální design postav nebo prostředí. Může jít o karikatury, portréty, komiksové postavy nebo postavy do animovaného filmu či seriálu. Originální postavy a prostředí umíme vytvořit také pro marketingovou komunikaci Vaší firmy či instituce. Od prvních skečů až po digitální malbu. V případě animací naši výtvarníci vytvoří originální design pro následnou animaci a ozvučení. 

NAŠE SLUŽBY
2D CHARAKTER DESIGN

2D ANIMACE

Vytváříme na zakázku 2D animace. Nebojte se, nedostanete od nás animovaného zajíce v pytli. Animace realizujeme v postupných krocích. Na základě schváleného výtvarného konceptu postav či prostředí a dle scénáře vytvoříme storyboard, ze kterého je jasný scénosled a kompozice jednotlivých obrazů. Dle storyboardu a audio složky zajistíme výrobu tzv. animaticu. Jde o jakousi animační skicu, díky které je jasné časování i pohyb. Teprve schválený animatic je předlohou pro finální animaci, kterou nakonec v detailu dostříháme a ozvučíme. Vedle charakterové animace velmi dobře zvládáme také animaci pro marketingové účely, jako jsou animace loga, animované reklamní spoty, videoklipy, vzdělávací filmy či animace nejrůznějších „expainerů a promo materiálů. 

2D ANIMACE

NAHRÁVACÍ A DABINGOVÉ STUDIO

Nahrávky hereckých hlasů jsou pro nás každodenní rutinou. Provozujeme vlastní databázi desítek profesionálních spolupracujících herců z celé ČR a spolupracujeme s dalšími castingovými agenturami. Využíváme naše vlastní nahrávací studio. Jedná se o dabingy filmů, voiceovery či čtené komentáře, nahrávky hlasů animovaných postav, nahrávání audioknih či postsynchrony hraných filmů. 
Příležitostně nahráváme, mixujeme a masterujeme také menší hudební tělesa a kapely. 

DABBING A VOICEOVER

FILMOVÉ SLUŽBY

Naše produkce disponuje vlastní profesionální kamerovou, zvukovou i světelnou technikou, gripem, klíčovacím trikovým pozadím, fotoateliérem se zábleskovou technikou. Jsme schopni natočit vícekamerový živý přenos nebo záznam na sociální sítě, letecké záběry dronem, hrané scény, reklamní spoty a promo videa.

Zajistíme pro vás lokace, herecké obsazení, kostýmy, rekvizity a masky.

Dle námětu napíšeme námět, synopsi či konečný scénář pro váš film.

FILMOVÉ SLUŽBY
PRODUKCE

PRODUKCE

Součástí našeho stálého týmu jsou dvě produkční Hanka a Renata, které zajišťují veškerou logistiku a koordinaci kolem natáčení či produkce daného projektu.

V pre-produkční fázi jde o natáčecí přípravu a plán včetně rozpočtu. Ve fázi výroby o logistiku během natáčení „na place“. Během postprodukce zajišťujeme hladkou komunikaci mezi klientem a námi jako dodavatelem služeb tak, aby byl celý proces koordinovaný a pod kontrolou, díky čemuž dodáme dílo řádně a včas ve všech potřebných výstupních formátech pro web, televizi, kino, rádio či jakýkoliv běžný nosič. 

bottom of page