top of page

JAKÉ JE TO U NÁS

Tenhle obor filmových profesionálů je zvláštní řemeslo. Na jedné straně máme s našim kmenovým týmem za sebou stovky projektů a asi bychom mohli napsat, že jsme profesionály ve svém oboru i k tomu přidat pár hvězdiček a dobrozdání. Na druhé straně se vlastně každý den a s každým projektem spoustu nových věcí učíme.

 

Neděláme to tady jako „Baťa cvičky“. Snažíme se do každého filmového a televizního projektu, který je vždy originální, tak trochu zamilovat a vytvořit z něj společně něco krásného, povznášejícího, inspirujícího nebo veselého. Ale jednu výhodu u nás určitě najdete: kmen týmu tvoří parta, která zná své silné i slabé stránky a umí spolupracovat. Navíc pracujeme společně pod jednou střechou v našem postprodukčním a animačním studiu.

 

Nejsme virtuální e-shop :). Dáme Vám u nás dobré kafíčko, ale taky nám nedělá problém dorazit za Vámi na natáčení kamkoliv v České republice. Vlastně to děláme běžně.  

Ačkoliv připouštíme, že v posledních letech hodně energie věnujeme vývoji a výrobě původních filmů a TV seriálů, protože nás to nesmírně baví a naplňuje. Máme blíž k veselejším žánrům a dětskému divákovi.

 

Chceme tvořit filmy a seriály s dobrým příběhem a postavami, které diváka inspirují. 

STUDIO

Studiové práci se věnujeme již od roku 2008. Natočili jsme stovky krátkých audiovizuálních děl na zakázku pro opravdu nejrůznější instituce a společnosti v zemi. Provozujeme vlastní trikové klíčovací studio se světelným parkem a zázemím. V našem postprodukčním studiu zase pracujeme v týmu na 7 výkoných stanicích (PC i Mac) s licencovaným softwarem při realizaci trikové či animační postprodukce. V dalších dvou nahrávacích studiích zajišťujeme náběr a zpracování hlasů, zvuků, ruchů a hudby do finálního masteru pro filmové a televizní projekty. 

STUDIO

PRODUKCE

Poslední 4 roky svou pozornost intenzivně přesouváme na vývoj a výrobu našich vlastních původních filmů a seriálů. Díky tomu máme za sebou 24 dílný animovaný seriál, který byl uveden v České televizi a pracujeme na jeho nasazení v zahraničí. Zpracovali jsme dva animované webové seriály. Dále animovaný celovečerní film, který byl nasazen v kinech po celé ČR. Před sebou máme v různých fázích vývoje další 2 celovečerní filmy pro děti – jednu hranou hraný a jeden animovaný film. A také čtyři televizní projekty v různých fázích vývoje a předvýrobní přípravy. Usilujeme o networking s televizními stanicemi i filmovými distributory a hledáme cesty k financování a distribuci našich původních českých děl u nás i v zahraničí. 

PRODUKCE

JSME SOUČÁSTÍ

FILM21 je jako nezávislý producent součástí profesních asociací, spolků a sdružení. Účastní se profesních částí filmových festivalů a fór o nás i v zahraničí. 

JSME SOUČÁSTÍ
ČLENY
Logo APA
Log ASAF
Logo UFD
ZATUPOVÁNI
Logo Dilia
Logo OSA
AKTIVNÍ V
Logo Midpoint Instutute
Logo Creative Europe
Cartoon media: Forum
Nápis MMF Karlovy Vary
Logo Fond kinematografie
Logo CEE Animation
Logo mip-tv
Logo Anomalia
Logo Finále Plzeň
Nápis Anifilm
bottom of page